AZS

- dwa webinary, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania z nim związane

Z problemem atopowego zapalenia skóry mierzy się coraz więcej osób. Bez względu na to, czy dotyczy on małych dzieci, czy osób dorosłych, możesz spotkać się z wieloma mitami i pytaniami, jakie wiążą się z profilaktyką i ogólnie życiem z AZS.

Aga Mama Dermatolog

A co, jeśli w jednym miejscu znajdziesz odpowiedź na wszystkie Twoje pytania związane z AZS?

Jeśli chcesz zobaczyć, jak będąc rodzicem, pomóc swojemu dziecku, borykającemu się z AZS, lub jako dorosła osoba pragniesz polepszyć swój komfort życia z tą chorobą, to mam coś dla Ciebie.

 

✅ 2 webinary, które kompleksowo odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z atopowym zapaleniem skóry.

 

Kliknij poniżej, aby otrzymać prezent i zapisać się na listę oczekujących 🎁

.

Warto zapisać się już teraz, bo będąc na liście zainteresowanych, otrzymujesz wspomniany prezent, a poza tym wcześniej, niż wszyscy inni, otrzymasz link do kupna webinarów ze specjalnym rabatem.

Przestań marnować swój czas na niesprawdzone rady. Zamiast tego wybierz webinary prowadzone przez lekarza specjalizującego się w dermatologii. Na tych szkoleniach poznasz dokładnie, czym jest AZS i jak oswoić tego potworka w każdych warunkach. I choć nie obiecam Ci magicznego sposobu, to pokażę, co możesz zrobić, aby sobie ulżyć. 

Dodatkowo pamiętaj, że zapisując się, masz szansę zdobyć niesamowity prezent!

 

Już Ci o nim wspominałam, ale nadal nie wiesz, co to jest. Dołączając do listy zainteresowanych webinarami, żeby umilić Ci czas oczekiwania na nie, chcę dać Ci e-book o AZS, w którym już teraz znajdziesz mnóstwo ciekawych informacji i porad.

 

Już słyszę Twoje pytanie: Skoro mam tak bogaty w wiedzę e-book, to po co mi webinary? 

 

To pytanie byłoby zasadne, gdyby nie dotyczyło tak złożonego problemu, jakim jest atopowe zapalenie skóry. Rozumiem, że przeglądając tę publikację, możesz odnieść wrażenie, że to niemal kompleksowy przewodnik po temacie AZS. Uwierz mi jednak na słowo – to wciąż tylko maleńki wycinek tego, czego dowiesz się na webinarze.

 

Temat AZS jest bardzo rozległy i naprawdę można o nim mówić duuuużo i dłuuuugo. Stąd, aby nie przytłoczyć Cię tą wiedzą, dostaniesz ją po trochę: e-book, jako rozgrzewka, a potem webinar w dwóch częściach.

 

Dzięki zdobytej na webinarach wiedzy przekonasz się, że AZS wcale nie musi być wyzwaniem. Jeśli chcesz poprawić swój komfort życia, to Twoja obecność jest obowiązkowa.

 

Do zobaczenia na webinarach!

Lek. Agniesza Kobyłka-Dziki MAMA DERMATOLOG

Cześć, tu Aga!

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z dermatologii, a w mediach społecznościowych pokazuję, jak budować pielęgnację skóry twarzy, która działa – czyli sprawia, że skóra jest zdrowa, promienna, zachowuje młody wygląd.

Edukuję, co i jak aplikować, aby osiągnąć zamierzony efekt bez wyrzucania pieniędzy w błoto i tracenia czasu. Uczę, jak tworzyć skuteczną, minimalistyczną pielęgnację, opartą na składnikach, które dają określone rezultaty. Czerpię ogromną satysfakcję z faktu, że moje Obserwatorki idąc do drogerii, czytają składy i wiedzą, co zawiera dany kosmetyk oraz w jaki sposób działa – zamiast sugerować się tylko marką i ceną.

Dlaczego to dla mnie tak ważne?

Bo w codziennej pracy widzę, jak choroby skóry wpływają na nasze funkcjonowanie; jak "doprowadzenie" twarzy do pożądanego przez pacjentkę stanu odmienia niemalże każdy aspekt jej życia! Czasem wymaga to naprawdę niewielkich zmian w rutynie pielęgnacyjnej – a ja pokazuję, jak zmiany te przeprowadzać. Stawiam na konkretne składniki, a nie na konkretne kosmetyki konkretnych marek, dając moim Obserwatorkom sprawdzone porady, łatwo przyswajalną wiedzę oraz skuteczne plany pielęgnacyjne.

Niezwykle bliska jest mi także medycyna stylu życia, czyli działanie w oparciu o dowody naukowe, która, wykorzystując kompleksowe zmiany codziennych zachowań, zapobiega chorobom, wspiera proces leczenia lub nawet odwraca ich skutki. Takie prewencyjne podejście do naszej skóry pozwala spowalniać procesy starzenia się i sprawia, że utrzymuje zdrowy, młody wygląd na dłużej.

Zobacz, jak dzięki moim poradom zmieniła się cera moich obserwatorek. Ty też możesz uzyskać takie efekty!

Mama Dermatolog opinia
Mama Dermatolog opinia
Mama Dermatolog opinia
Mama Dermatolog opinia
Mama Dermatolog opinia
Mama Dermatolog opinia