Mama Dermatolog

Dołącz do Newslettera Mamy Dermatolog

Co dzień sprawdzasz pocztę elektroniczną, stało się to jednym z obowiązkowych elementów dnia. Nie jest to Twoja ulubiona czynność, ale musisz to robić, żeby nie zginąć pod stertą reklam, spamu i wiadomości bardziej, lub mniej ważnych.

Masz też sporo subskrypcji, otrzymujesz regularne wiadomości od osób, których działalność Cię interesuje. A może zapisałaś się na jakiś newsletter, nie dla niego samego, ale żeby otrzymać dostęp do jakiegoś produktu?

Nie ważne, jaka jest Twoja motywacja wchodzenia co dzień na skrzynkę mailową. Ważne, abyś odpowiedziała sobie na pytanie:

Ile z zasubskrybowanych newsletterów tak naprawdę czytam?

Przyznam Ci się, że sama łapię się na tym, że czasami te wiadomości gdzieś mi uciekają. Na swoje usprawiedliwienie powiem Ci, że jeden newsletter czytam naprawdę regularnie, bo jego temat mnie po prostu niesamowicie ciekawi.
Po co Ci o tym wszystkim piszę?

Z prostej przyczyny.
Ruszam z własnym regularnym newsletterem!

Skoro gdzieś w bezmiarze Internetu udało Ci się na mnie trafić, to znaczy, że tematyka dbania o swoją skórę, porady pielęgnacyjne i dermatologiczne Cię interesują.

Co zatem powiesz, aby otrzymywać garść informacji ze świata Pięknej Skóry? Nic Cię to nie kosztuje, a 2 razy w miesiącu otrzymasz garść inspirującej beauty-wiedzy.

Gwarantuję, te wiadomości będziesz z chęcią czytać 🤩

Co zyskasz, dołączając do grona osób otrzymujących wiadomości ode mnie?

dostaniesz porcję wiedzy, która pozwoli Ci lepiej zadbać o Twoją skórę,

poznasz ciekawostki ze świata dermatologii i pielęgnacji,

nauczysz się świadomie dbać o swoją skórę,

pierwsza dowiesz się o moich nowych projektach i będziesz mogła skorzystać z wyjątkowych ofert,

w newsletterze poruszę tematy, które Cię naprawdę interesują (śledź moje social media, aby współtworzyć ze mną te wiadomości)

opowiem Ci o sprawdzonych i dobrych kosmetykach,

zaczniesz z chęcią zaglądać na maila regularnie.

Lek. Agniesza Kobyłka-Dziki MAMA DERMATOLOG

Zobacz miłe słowa od obecnych subskrybentów newslettera:

Dołącz do grona subskrybentów newslettera Mamy Dermatolog i zawsze bądź na bieżąco z wiedzą na temat pielęgnacji.

Zacznij naprawdę czuć się dobrze w swojej skórze, dzięki informacjom i poradom zawartym w wiadomościach ode mnie. Koniec z przeszukiwaniem Internetu, zastanawianiem się, czy to, co przeczytałaś, się sprawdzi, czy jest informacją wyssaną z palca.

Jako lekarz nie mogę sobie pozwolić na żadne niejasności, dlatego wszystko, o czym dowiesz się z maili, będzie poparte badaniami, a także moją wiedzą i praktyką medyczną. Dzięki temu masz pewność, że korzystając z informacji zawartych w newsletterze, nie zrobisz sobie krzywdy.

Postaw na sprawdzone źródło informacji.

Lek. Agniesza Kobyłka-Dziki MAMA DERMATOLOG

Cześć, tu Aga!

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z dermatologii, a w mediach społecznościowych pokazuję, jak budować pielęgnację skóry twarzy, która działa – czyli sprawia, że skóra jest zdrowa, promienna, zachowuje młody wygląd.

Edukuję, co i jak aplikować, aby osiągnąć zamierzony efekt bez wyrzucania pieniędzy w błoto i tracenia czasu. Uczę, jak tworzyć skuteczną, minimalistyczną pielęgnację, opartą na składnikach, które dają określone rezultaty. Czerpię ogromną satysfakcję z faktu, że moje Obserwatorki idąc do drogerii, czytają składy i wiedzą, co zawiera dany kosmetyk oraz w jaki sposób działa – zamiast sugerować się tylko marką i ceną.

Dlaczego to dla mnie tak ważne?

Bo w codziennej pracy widzę, jak choroby skóry wpływają na nasze funkcjonowanie; jak "doprowadzenie" twarzy do pożądanego przez pacjentkę stanu odmienia niemalże każdy aspekt jej życia! Czasem wymaga to naprawdę niewielkich zmian w rutynie pielęgnacyjnej – a ja pokazuję, jak zmiany te przeprowadzać. Stawiam na konkretne składniki, a nie na konkretne kosmetyki konkretnych marek, dając moim Obserwatorkom sprawdzone porady, łatwo przyswajalną wiedzę oraz skuteczne plany pielęgnacyjne.

Niezwykle bliska jest mi także medycyna stylu życia, czyli działanie w oparciu o dowody naukowe, która, wykorzystując kompleksowe zmiany codziennych zachowań, zapobiega chorobom, wspiera proces leczenia lub nawet odwraca ich skutki. Takie prewencyjne podejście do naszej skóry pozwala spowalniać procesy starzenia się i sprawia, że utrzymuje zdrowy, młody wygląd na dłużej.

Do przeczytania w pierwszej wiadomości!

.