Profesjonalna pomoc w Dermatologii

Healthy Skin Clinic

Konsultacje on-line

E-Recepta || Skierowanie

Wyróżnia mnie holistyczne podejście w dermatologii. Uważam, że nie można patrzeć tylko na problemy zewnętrzne! Problemu należy poszukać również i wewnątrz.

Leczenie trądziku u dermatologa

Główne obszary działania:

Leczenie trądziku

Trądzik to poważna choroba, którą powinien zająć się lekarz dermatolog specjalizujący się w tej dermatozie.

Leczenie AZS

AZS jest przewlekłą i nawrotową chorobą zapalną skóry i wymaga odpowiedniego leczenia oraz pielęgnacji w okresie trwania choroby.

Podejście holistyczne

Skóra to mapa, z której można wyczytać wiele chorób internistycznych.

Skóra dziecka

W czasie rozwoju młoda skóra i przydatki poddawane są ciągłym zmianom i procesom dojrzewania. Przebieg wielu dziecięcych chorób jest całkiem inny niż u dorosłych i wymaga szczegółowego podejścia.

Opinie moich pacjentów

Jeśli posiadacie skórę trądzikową i szukacie dobrego dermatologa to polecam Panią Dr. Agnieszkę. Od lat, leczyłam się, ale niestety bez efektów (i z niewłaściwym podejściem do pacjenta). Pani Dr. działa bardzo wnikliwie i holistycznie. Prowadzi bardzo dokładny wywiad i pyta o każdy szczegół. Jestem bardzo zadowolona i w końcu wiem że jestem w dobrych rękach! Oby więcej takich lekarzy🙏
S.
Jako mama 6 letniego atopika, szukałam lekarza, który będzie potrafił odpowiednio zająć się skórą mojego dziecka. Pani Doktor bardzo dokładnie wytłumaczyła mi wszystkie zalecenia, zadbała nie tylko o leczenie, ale i pielęgnację. Do tej pory słyszałam jedynie, proszę wykupić maść ze sterydem i włączyć jakie tam Pani chce emolienty. Tutaj od początku konsultacji zauważyłam zupełnie inne podejście. AZS w remisji, a moje dziecko w końcu się nie drapie. Polecam!!
J.
Szczerze wszystkim polecam! Pani Agnieszka ma profesjonalne podejście, wnikliwie bada każdy problem i ma ogromną wiedzę, którą wykorzystuje w swojej pracy. Miałam awaryjną sytuację i pomogła mi bardzo szybko, za co jestem ogromnie wdzięczna. Wspaniały człowiek!
M.

Potrzebujesz Pomocy?

dermatolog konsultacje wizyta mama Dermatolog agnieszka kobylka dziki

FAQ

Wasze najczęstrze pytania:

Bardzo dużo możemy zdziałać online. Po to są zdjęcia oraz wnikliwy i szczegółowy Wywiad Rozszerzony oraz dodatkowo ewentualne badania. Jeśli jednak po zapoznaniu się z wywiadem uznam, że nieodzowna jest wizyta stacjonarna to odwołam wizytę i zwrócę Ci środki a następnie odpowiednio pokieruję.

Powyżej znajduje się formularz rejestracyjny. Znajdź dla siebie dogodny termin i go zarezerwuj. Jeśli jednak nie znalazłeś terminu lub żaden Ci nie odpowiada to napisz do mnie maila na adres  konsultacje@mamadermatolog.com z zapytaniem o termin i krótkim opisem Twojego problemu.

Do 24h przed wizytą możesz ją bezpłatnie odwołać. Napisz taką informację na maila: konsultacje@mamadermatolog.com a zwrócimy Ci wpłacone środki pomniejszone o prowizję operatora (1,5%).

Najprawdopodobniej wszystkie wolne terminy zostały już zarezerwowane. Napisz na maila: konsultacje@mamadermatolog.com  a spróbuję dopasować inny termin.

Zaraz po rejestracji zostaniesz przekierowany do systemu płatności gdzie uiszczasz zaliczkę. Możesz wykonać szybki przelew (np. kartą płatniczą, BLIK-iem) lub przelew tradycyjny. Jeśli masz problem z płatnością napisz na adres: konsultacje@mamadermatolog.com

Rezerwując termin możesz zapłacić kartą płatniczą a kwota usługi zostanie automatycznie przeliczona na Twoją walutę z karty płatniczej. 

Twoja wizyta zaczyna się już na etapie mojej analizy Twojej dokumentacji medycznej, przysłanych zdjęć, opisu, dotychczasowego przebiegu choroby – którą wysyłasz minimum na dzień przed spotkaniem.

Zwykle zajmuje to około 15min.

Sama wizyta trwa 20-30min w zależności od skomplikowania problemu.

Następnie uzupełniam dokumentację medyczną i wystawiam receptę.

Więc sumarycznie cała wizyta może wyjść nawet 45min.

Tak. E-Receptę najczęściej wystawiam do godziny czasu po konsultacji. Jeśli masz dokumenty potwierdzające przyjmowanie leków, na które chcesz uzyskać receptę – załącz je do konsultacji przed jej rozpoczęciem.   

Po tym jak uzupełnisz medyczny wywiad rozszerzony, przeanalizuję go i dam Ci znać jakie jeszcze badania musisz zrobić przed konsultacją.

Po rezerwacji dostaniesz Rozszerzony formularz medyczny gdzie opiszesz swój problem, odpowiesz na moje pytania, załączysz aktualne zdjęcia zmian skórnych oraz posiadane badania. Po zapoznaniu się z wywiadem prześlę Ci informację jakich jeszcze badań potrzebuję przed wizytą.

Tak, jak najbardziej. Napisz na adres konsultacje@mamadermatolog.com i podaj dane, na jakie ma być wystawiona faktura.

Pacjenci w stanach nagłych powinni zgłaszać się na Szpitalny Oddział Ratunkowy lub pogotowie ratunkowe, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

Jeśli masz któryś z tych objawów lub w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia zadzwoń niezwłocznie pod numer alarmowy 112!

 

  • Ból w klatce piersiowej lub wysokie ciśnienie

  • Wysokie, niekontrolowane ciśnienie

  • Trudności w oddychaniu

  • Utrata świadomości

  • Zatrucie

  • Umiarkowane i ciężkie oparzenia

  • Drgawki lub napady

  • Poważne urazy głowy, karku lub pleców

  • Złamania kości

TAK.

Jako lekarz mam obowiązek zachowania w tajemnicy informację związane z pacjentem, a uzyskane w związku z wykonywaniem zawodu.

 

Do prowadzenia dokumentacji używam specjalnego programu, w pełni zabezpieczonego. 

Hej, zbieram ciasteczka, dzięki temu Twoja wizyta jest tak smakowita. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich wykorzystanie. OK, dawaj ciacha! Polityka prywatności