Naucz się świadomej pielęgnacji skóry i zbuduj rutynę, z którą uzyskasz blask, zredukujesz zmarszczki i przebarwienia!

Postaw na rutynę pielęgnacyjną opartą na składnikach, które działają.
Koniec z eksperymentami!

Popraw stan skóry w skuteczny sposób!

Nawet jeśli nie masz o tym pojęcia.

Marzysz o pielęgnacji, która będzie skuteczna?

 Przestań marzyć i zacznij działać!
E-book, który stworzyłam, to oparty na badaniach, praktyczny przewodnik, który poprowadzi Cię przez budowanie pielęgnacji krok po kroku.

Dzięki niemu wreszcie będziesz wiedziała, jak zaopiekować się swoją skórą – nie skórą swojej koleżanki, którą podpytujesz o kosmetyki.  Nauczę Cię, jak identyfikować problemy na Twojej skórze i jak dobierać składniki, które będą prowadzić Cię do założonego efektu. 

Czy świadoma pielęgnacja to proces, który wymaga czasu, cierpliwości i wyrozumiałości?
Oczywiście.

Czy efekty są tego warte?
Oczywiście!

Mój e-book naprawdę pozwoli zaoszczędzić Ci czas, marnowany na dobór i korzystanie z produktów, które nie dają rezultatów, oraz pieniądze, marnowane na kosmetyki, które nie tylko nie pomagają, ale często też i szkodzą. Pielęgnacja oparta na składnikach aktywnych, dobranych do Twojego problemu wcale nie musi być droga – a zakup tego e-booka zwróci Ci się po miesiącu.

A może jeszcze żadnego błędu pielęgnacyjnego nie popełniłaś, bo w zasadzie oprócz mycia i pierwszego lepszego kremu (jak sobie przypomnisz), żadnej pielęgnacji nie stosujesz, a chciałabyś to zmienić? Jeśli tak, to również skorzystasz z tego e-booka, bo…

Koniec z kupowaniem kosmetyków, które nie działają!

Masz wrażenie, że mimo miliona przeczytanych postów i dziesiątek kupionych kosmetyków, stan Twojej skóry stoi w miejscu? A może wręcz się pogarsza?

Czujesz frustrację, bo czas mija, pielęgnacja nie daje efektów, a pieniędzy w portfelu ubywa…

Rosnąca popularność retinoidów sprawia, że, paradoksalnie, wiemy o nich coraz mniej. 

Duża ilość informacji tworzy szum komunikacyjny, w wyniku którego albo popełniamy błędy i zamiast pomagać skórze, pogarszamy swój stan, albo rezygnujemy z podejmowania jakiegokolwiek działania, zakładając, że i tak nie wiemy, co i jak robić. 

Brak rezultatów w walce z trądzikiem czy innymi, nawracającymi problemami ze skórą, wpływa negatywnie na życie osobiste oraz zawodowe i obniża poczucie wartości.

Zresztą, sama na pewno to znasz: masz koleżankę, która stosuje retinoidy i osiąga piękne efekty.

Zaskórniki zniknęły, przebarwienia się rozjaśniają, zmarszczki się spłyciły, a ona wręcz promienieje!

Podpytałaś więc o jej rutynę pielęgnacyjną oraz o kosmetyki, które stosuje

Próbowałaś robić to samo i… nie dość, że rezultatów brak, to Twoja cera jeszcze się pogorszyła.

Dlaczego tak się dzieje?

Ponieważ pielęgnację dobrać należy do indywidualnych potrzeb. To, co działa w przypadku Twojej przyjaciółki, siostry czy sąsiadki, wcale nie musi sprawdzić się u Ciebie.

Powiedz więc dość marnowaniu pieniędzy na produkty, których użyjesz raz, a później je wyrzucasz i postaw na:

przemyślane działanie krok po kroku

poznanie właściwości poszczególnych składników i umiejętność czytania składów kosmetyków

Aga Mama Dermatolog

uporządkowanie wiedzy o retinoidach w jasny i klarowny sposób

osiąganie efektów, na których Ci zależy: opanowania wykwitów, zaskórników, łojotoku; zmniejszenie przebarwień i zmarszczek

E-book, który przygotowałam, jest odpowiedzią na potrzeby kobiet, które chcą dbać o skórę i spowalniać procesy starzenia się – a ja i moja wiedza jesteśmy tu po to, aby zminimalizować popełniane w tym obszarze błędy i zmaksymalizować osiągane przez Ciebie efekty.

Mama Dermatolog - Pielęgnacyjna rewolucja

Pomogę Ci się w tym odnaleźć i pokażę Ci, jak poprawić stan skóry w skuteczny sposób. Pamiętaj, że rynek kosmetyczny zmienia się dynamicznie: ciągle bombarduje nas nowymi produktami, które mają zdziałać cuda – ale prawda jest taka, że nawet najdroższe kosmetyki, ale połączone nieodpowiednio, nie będą działać.

Ba, mogą nawet zrobić Ci krzywdę! 

Dzięki mojemu e-bookowi przekonasz się, że kompozycja działająca, oparta na składnikach aktywnych dobranych pod kątem konkretnego problemu, wcale nie musi kosztować dużo. Mój e-book pozwoli zaoszczędzić Ci pieniądze, czas i kolejnego rozczarowania z powodu braku efektów. Zobaczysz, że pieniądze zwrócą Ci się już po miesiącu!

Sposób aplikacji ma znaczenie!
Wykorzystaj pełen potencjał odpowiednio dobranych kosmetyków

Prawdopodobnie popełniasz błędy w aplikacji produktów – bo chociaż zdobywasz wiedzę w tym temacie w mediach społecznościowych i nie tylko, to natłok informacji sprawia, że nie wiesz do końca, jaką kolejność stosować, jak łączyć składniki i jakich efektów oczekiwać. 

I w ogóle mnie to nie dziwi!
Dlatego stworzyłam mojego e-booka, dzięki któremu:

poznasz konkretne plany pielęgnacji krok po kroku,

będziesz realnie zapobiegać starzeniu się skóry,

nauczysz się czytać składy kosmetyków i kupować tylko te, które przyniosą Ci pożądane efekty,

efektywnie uporządkujesz wiedzę o retinoidach!

Oddaję w Twoje ręce gotowe 20 planów działania oraz najbardziej przebadaną ścieżkę, która w pielęgnacji daje prawdziwe i widoczne efekty.

Już dziś zacznij skutecznie zwalczać wypryski, trądzik na plecach, przebarwienia i pierwsze zmarszczki, które miały pojawić się dopiero za 10 lat. Tak, to da się zrobić, a ja pokażę Ci, jak to osiągnąć.

Nie czekaj, aż będzie za późno!
Kup ten e-book i zacznij działać już dzisiaj!

Zabiegi medycyny estetycznej bez działania w domu nie zdadzą się na wiele...

Zachęcona pozytywnymi rekomendacjami i zdjęciami efektów innych kobiet, na pewno niejednokrotnie kupiłaś drogi kosmetyk, który w Twoim przypadku nie dał oczekiwanych rezultatów. 

Być może udało Ci się metodą prób i błędów dobrać jeden składnik, ale dodając kolejne elementy pielęgnacji, nie byłaś w stanie tego powtórzyć – przez co zniechęciłaś się na tyle, że dałaś sobie spokój i wróciłaś do punktu wyjścia. 

Albo od wielu miesięcy testujesz różne rozwiązania i kombinacje składników, robiąc czasem jeden krok do przodu, a dwa do tyłu – i jesteś tym już zwyczajnie zmęczona.

Frustracja i poczucie bezradności rosną, a problemy z cerą odbierają Ci radość z życia. Zamiast cieszyć się codziennością, jesteś cały czas świadoma stanu swojej skóry i  boisz się, jak jesteś przez to postrzegana przez otoczenie.  A przecież dbasz o siebie, starasz się znaleźć rozwiązanie, inwestujesz w kosmetyki i walczysz o ułożenie pielęgnacji, która wreszcie będzie działać.

Mój e-book stworzyłam właśnie po to, aby pomóc kobietom takim, jak Ty.

Ten produkt to kompendium praktycznej wiedzy o retinoidach:
wytłumaczę Ci, jak działają i dlaczego działają – ale przede wszystkim pokażę Ci, jak je stosować, aby dawały efekty. Dostajesz do rąk kompletne narzędzie, które pomoże Ci pozbyć się większości problemów z cerą:

przebarwień

zmarszczek

zaskórników i łojotoku

wykwitów

zaburzoną barierę hydrolipidową

Zadbasz też o sprężystość cery, uzyskasz efekt glow oraz zachowasz młody wygląd skóry na dłużej. I przyszłości za taką prewencję sama sobie podziękujesz!

Lek. Agniesza Kobyłka-Dziki MAMA DERMATOLOG
Zainwestuj w profilaktykę,

która da Ci zdrową i piękną skórę na lata!

Kiedy masz 20 lat, Twój naskórek wymienia się co około 28 dni. Jeśli się starzejesz, to ten proces mocno zwalnia – i przez to warstwa rogowa naskórka jest obecna i widoczna dłużej, dając efekt szarej, ziemistej skóry. Jeżeli w wieku 35, 45 czy 50 lat chcesz wciąż mieć 28-dniowy cykl odnowy skóry, to odpowiedzią są właśnie retinoidy.

Mój e-book to nie tylko recepta na skórę zachowującą zdrowy i młody wygląd dzięki retinoidom – to przede wszystkim recepta na naukę odpowiedniego ich stosowania i osiągania pożądanych rezultatów. Bo wiedzy o pielęgnacji nigdy dosyć!

Pokażę Ci, jak stać się świadomą konsumentką, która za kilka lub kilkanaście lat podziękuje sobie za czas i pieniądze zainwestowane w zbudowanie efektywnej rutyny pielęgnacyjnej.

 

Retinol to składnik, z którego korzyść odniesie KAŻDA cera – pod warunkiem odpowiedniej aplikacji!

Korzyści z retinoidów czerpać może każdy rodzaj skóry – pod warunkiem odpowiedniej aplikacji.
W moim e-booku pokażę Ci, krok po kroku, jak to robić.
Zobaczysz, że i Ty możesz osiągać z ich pomocą piękne efekty – a kiedy mówię, że "zobaczysz", to mam na myśli wymierne efekty na skórze.

Podążając za moimi wskazówkami:

A przede wszystkim staniesz się świadomą konsumentką i przestaniesz wyrzucać pieniądze w błoto – wiedząc jednocześnie, że dajesz swojej skórze najlepszą możliwą opiekę.

Poznaj spis treści e-booka:

Pielęgnacyjna Rewolucja! Mama Dermatolog - spis treści 1
Pielęgnacyjna Rewolucja! Mama Dermatolog - spis treści 2
Pielęgnacyjna Rewolucja! Mama Dermatolog - spis treści 3

Oraz dołączonych do niego Planów pielęgnacyjnych:

Plany Pielęgnacyjne - Mama Dermatolog _Pielęgnacyjna rewolucja_
Plany Pielęgnacyjne - Mama Dermatolog _Pielęgnacyjna rewolucja_ spis treści 1
Plany Pielęgnacyjne - Mama Dermatolog _Pielęgnacyjna rewolucja_ spis treści 2

Oszczędzaj czas i pieniądze.
Jeden produkt, uporządkowana wiedza, sprawdzone plany pielęgnacyjne

Owszem, możesz korzystać z zabiegów w salonie kosmetycznym, jeśli tylko chcesz.

Ale powiedzmy sobie szczerze, koszt zabiegów odmładzających na twarz zaczyna się od 200 zł w górę, za 1 zabieg!

A żeby doczekać się jakiegoś efektu, potrzebujesz ich całej serii. 

Tak więc koszt już wzrasta nawet do kilku tysięcy! 

Za to tu, za kwotę jednego zabiegu dostajesz nawet więcej.

Zamiast działać doraźnie, dbaj o swoją skórę całościowo.

Jestem tego pewna: mój e-book to jedyny na rynku tak szeroki i tak skupiony na praktyce produkt o retinoidach. To pozycja dla Ciebie, jeżeli:

Lek. Agniesza Kobyłka-Dziki MAMA DERMATOLOG

Cześć, tu Aga!

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z dermatologii, a w mediach społecznościowych pokazuję, jak budować pielęgnację skóry twarzy, która działa – czyli sprawia, że skóra jest zdrowa, promienna, zachowuje młody wygląd.

Edukuję, co i jak aplikować, aby osiągnąć zamierzony efekt bez wyrzucania pieniędzy w błoto i tracenia czasu. Uczę, jak tworzyć skuteczną, minimalistyczną pielęgnację, opartą na składnikach, które dają określone rezultaty. Czerpię ogromną satysfakcję z faktu, że moje Obserwatorki idąc do drogerii, czytają składy i wiedzą, co zawiera dany kosmetyk oraz w jaki sposób działa – zamiast sugerować się tylko marką i ceną.

Dlaczego to dla mnie tak ważne?

Bo w codziennej pracy widzę, jak choroby skóry wpływają na nasze funkcjonowanie; jak "doprowadzenie" twarzy do pożądanego przez pacjentkę stanu odmienia niemalże każdy aspekt jej życia! Czasem wymaga to naprawdę niewielkich zmian w rutynie pielęgnacyjnej – a ja pokazuję, jak zmiany te przeprowadzać. Stawiam na konkretne składniki, a nie na konkretne kosmetyki konkretnych marek, dając moim Obserwatorkom sprawdzone porady, łatwo przyswajalną wiedzę oraz skuteczne plany pielęgnacyjne.

Niezwykle bliska jest mi także medycyna stylu życia, czyli działanie w oparciu o dowody naukowe, która, wykorzystując kompleksowe zmiany codziennych zachowań, zapobiega chorobom, wspiera proces leczenia lub nawet odwraca ich skutki. Takie prewencyjne podejście do naszej skóry pozwala spowalniać procesy starzenia się i sprawia, że utrzymuje zdrowy, młody wygląd na dłużej.

Wybierz gotowy plan działania i najbardziej przebadaną ścieżkę, która realnie działa!

Mama Dermatolog - Pielęgnacyjna rewolucja
E-book w promocji do 10 marca!
PIELĘGNACYJNA REWOLUCJA
169 zł

Zobacz, jak dzięki moim poradom zmieniła się cera moich obserwatorek. Ty też możesz uzyskać takie efekty!

Mama Dermatolog opinia
Mama Dermatolog opinia
Mama Dermatolog opinia
Mama Dermatolog opinia
Mama Dermatolog opinia
Mama Dermatolog opinia

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Czy wskazówki z e-booka na pewno zadziałają?

To zależy od Ciebie 😉 jeśli go tylko przeczytasz, a nic nie zmienisz, to niestety nie. Ale w sytuacji, gdy zastosujesz się do moich wskazówek, zobaczysz, że w pielęgnacji wcale nie trzeba się strasznie gimnastykować, żeby cieszyć się piękną skórą bez niedoskonałości.

Czy będę wiedziała, co po kolei robić?

Fenomen tego e-booka tkwi właśnie w tym, że możesz o pielęgnacji i kosmetykach nie wiedzieć kompletnie nic, bo ja poprowadzę Cię za rękę przez wszystkie kroki rutyny pielęgnacyjnej. Będziesz więc dokładnie wiedziała, co robisz i dlaczego to robisz.

Nie znam się na kosmetykach, co mam kupić?

Tak, jak w poprzednim pytaniu, nie musisz się wcale znać na kosmetykach, bo w e-booku pokażę Ci, jakie kosmetyki wybierać i jakich składników aktywnych szukać. Wszystko po to, żeby zakupy w drogerii były dla Ciebie tak szybkie, jak wyjście po pieczywo. Koniec z godzinami dumania przy półce z kremami 😉

Czy znajdę tam pielęgnację odpowiednią dla swojej cery?

TAK! Jest tam aż 19 kompletnych planów pielęgnacyjnych, więc jestem pewna, że wybierzesz coś idealnie dopasowanego do swoich potrzeb.

Nie mam problemów z cerą czy to dla mnie?

Nie masz problemów ze skórą? Serdecznie gratuluję! Niestety wciąż pokutuje przekonanie, że jeśli cera nie sprawia problemów, to nie ma się nią co zbytnio przejmować. A to wielki błąd! To, że dziś wygląda idealnie, nie świadczy o tym, że będzie tak za miesiąc, czy za rok. Procesy starzenia, promienie słoneczne, zanieczyszczenie środowiska, to wszystko ciągle niezauważalnie wpływa na to, jak wygląda Twoja skóra. Wiedza zawarta w e-booku ma za zadanie Cię uchronić przed tymi czynnikami. Bo Twoja skóra zasługuje na najlepszą pielęgnację!